niedziela, 28 grudnia 2014

Prolog

REGULAMIN 

1. Cisza nocna trwa od 22 do 6
2. Wolno nocować tylko w swoich pokojach.
3. Zakaz urządzania imprez.
4. Zakaz współżycia z innymi lokatorami.
5. Zakaz spożywania alkoholu.
6. Zakaz palenia.
7. Zakaz przesiadywania na korytarzu.
8. Zakaz opuszczania terenu akademika bez zgody recepcjonisty.
9. Zakaz wpuszczania do akademika osób z poza uczelni.


- Dziewięć zasad- powiedział Justin drapiąc się po głowie marszcząc czoło.
- Dziewięć zasad, które udało nam się złamać w przeciągu miesiąca- Zayn również wpatrywał się zszokowany w regulamin.
- Wywalą nas?- Julia odwróciła głowę w stronę chłopaków stojących za nią i Claudią.
- Nie. Nie zrobią tego- zaprotestowała druga dziewczyna - Zrobimy tak, że będą musieli dopisać kolejne dziewięć punktów- zaśmiała się przybijając z wszystkimi piątkę.


~ Grey

1 komentarz:

  1. Hej Grey i Fox!
    Prolog wyszedł wam bardzo ciekawy i już wiem, że będę was męczyć o rozdziały ! Hehehe jaka ja niedobra xD te zasady po prostu mega! Iiiiii jest Zayn *.* jedyne czego mi brakuje to Hazza xD jak go tam może nie być. Przecież tu jest Grey bez niego nie może żyć, a go tu nie ujeła? Nie wierzę. Ale wracając do bloga pomysł jest taki..... no po prostu jeszcze się z takim blogiem nie spotkałam :)) wiem, że na pewno nie jednym mnie tutaj zaskoczycie, ale mówię z góry żadnych morderstw głównych bohaterów ! Zostawcie ich w spokoju xD a nie zamordują z zimną krwią i koniec byli i ich nie ma. Komentarz jak zwykle wymieszany i nie ogarnięty xD ale to w końcu ja pisałam xD

    Pozdrawiam
    Niepowtarzalna xx

    PS. Widzę dzisiaj pierwszy rozdział xD biada jak nie.

    OdpowiedzUsuń